F.A.Q.

Witamy w dziale F.A.Q. – (Frequently Asked Questions), czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

1. Ile kosztuje malowanie bajek na ścianie:

Cena artystycznego malowania ścian zależy od poziomu trudności motywu i jego wielkości. Prace realistyczne i sceny dynamiczne są bardziej czasochłonne, natomiast proste motywy oraz te, w których dominuje więcej tła niż formy są łatwiejsze do wykonania i mniej czasochłonne. Ich cena jest wówczas niższa do każdego projektu cena jest wyliczana indywidualnie.

2. Jaki jest czas realizacji pracy malowania pokoju dziecięcego?

Czas realizacji malowania pokoju dziecięcego zależy od jego wielkości. Drugim czynnikiem wpływającym na czas realizacji projektu jest trudność danego motywu (malowidła). Im bardziej realistyczny ma być obraz tym więcej czasu trzeba poświęcić na jego wykonanie, średnio malowanie pokoju dziecięcego trwa od 4-6 dni.

3. Jaki jest czas oczekiwania na realizację malowania pokoju dziecięcego?

Czas oczekiwania na wykonanie pracy malarskiej zależy od intensywności zleceń, zazwyczaj jest to od trzech do pięciu tygodni. w sezonie letnim czas może wydłużyć się nawet do dwóch miesięcy. Przy małych projektach, których realizacja trwa kilka dni, realizacja może nastąpić wcześniej pomiędzy większymi zleceniami.

4. Czy malowidło jest zmywalne? 

Murale wykonywane przez nas są jak najbardziej zmywalne, można je myć środkami czyszczącymi typu ludwik, płyn do okna lub naczyń. Malowidło czyścimy mokrą gąbką bądź szmatką. Unikać mocnych środków czyszczących typu Domestos, Nitro.

5. Jak wybrać motyw do pomieszczenia? 

Jeśli chodzi o wybór motywów malarskich należy kierować się indywidualnymi upodobaniami, swoją wewnętrzną wrażliwością. Pole dla artysty ogranicza jedynie fantazja osoby, dla której ma powstać malowidło ścienne.

6. Na co zwracać uwagę i czym się kierować przy doborze malowidła ściennego?

Kiedy już wybierzemy motyw do namalowania, który ozdobi pokój naszego dziecka, należy zwrócić uwagę na wielkość pracy, malowidło nie może być zbyt duże lub małe. Musi pasować do wielkości pomieszczenia, w którym ma powstać. Jest to szczególnie ważne, bowiem dobrze dobrany obraz ( kolorawa grafika) może pomieszczenie optycznie powiększyć, a zły wybór sprawi, że pomniejszymy przestrzeń.

 

Reklamy