Malowanie rafy koralowej

Pokój zabaw, barwna rafa koralowa.

Malowanie rafy koralowej:

Kapitanie! Misja zakończona! Osiągnęliśmy pełne zanurzenie! Możemy więc już obserwować rafę koralową i podwodne życie. Dookoła widać bowiem ukwiały w najróżniejszych egzotycznych barwach, bogatą roślinność, wiele bajecznie kolorowych ryb o różnej wielkości i kształtach, rozgwiazdy, a w polu naszego widzenia znalazły się ponadto zarówno wesołe delfiny, jak i ogromny żółw. Morska toń pięknie kontrastuje z miękkim żółtym piaskiem. W ciepłych wodach tętni tak obce człowiekowi życie, a jednocześnie tak bujne i zróżnicowane. Nic więc dziwnego, że tak bardzo nas ono interesuje i pociąga. Ale nie wszyscy mają sposobność zanurkowania w morskich głębinach. Każdy może jednak spojrzeć na malowidło ścienne.

Oto kolejny mural, który zawładnął każdą powierzchnią prezentowanego pomieszczenia bawialni. Nawet sufit został zaanektowany jako wodna przestrzeń. Wykonany z wielką dbałością o szczegóły mural mieni się wyrazistymi, nasyconymi kolorami z oczywistą przewagą niebieskiego. Świetlne refleksy dopełniają wrażenie głębi, dzięki czemu powstał trójwymiarowy efekt. Mural ma dynamiczny charakter, prawie widać, jak drga światło słoneczne, faluje woda, a zwierzęta przemierzają morskie tonie.

Malowidło ścienne zostało namalowane aerografem, a więc stworzone za pomocą metody natryskowej. Zostało też odpowiednio zabezpieczone – pokryte odpowiednim ochronnym lakierem długo będzie cieszyło oko dzieci i dorosłych.

Odpowiednie oświetlenie, barwy i perspektywa  i znajdujemy się w oceanie! Jak przez okna batyskafu możemy obserwować podwodne życie, nie ryzykując przy tym zbytnio i nie musząc przechodzić kursu na płetwonurka. Ten mural to propozycja dla wszystkich zapalonych akwarystów i oceanologów i to nie tylko tych profesjonalnych. Każdy, kto chce wyczarować na swojej ścianie bajeczny klimat i cieszyć się widokiem ciepłych wód południa może zdecydować się na taki właśnie obraz. Albo chociaż na pewną jego część.

Morskie głębiny w pokoju: malowidło ścienne dla wszystkich pasjonatów podwodnego życia. Co pływa wśród kolorowej rafy kolorowej?

 

Reklamy