Zagospodarowanie ściany w pokoju dziewczynki

Różowy pokój dziewczynki, malowanie

Artystyczne malowanie ściany w pokoju dziewczynki.

Rezolutna wróżka o imieniu Dzwoneczek, o blond włosach, niebieskich skrzydełkach i w zielonej sukience, dobrze znana wszystkim miłośnikom przygód Piotrusia Pana, znalazła się na ścianie pokoju należącym do niejakiej Zuzi. Skąd wiemy do kogo należy pokój? Otóż sam Dzwoneczek zdradził nam tę tajemnicę, za jednym machnięciem różdżki wyczarował bowiem wśród wesołych gwiazdeczek właśnie to dziewczęce imię.

            Uśmiechnięty Dzwoneczek stanowi sympatyczną dekorację pokoju dziecięcego, tworząc magiczną atmosferę i ciekawe uzupełnienie różowych ścian. Namalowana w żywych kolorach za pomocą aerografu na pewno zwraca na siebie uwagę. Malowidło ma statyczny charakter, Dzwoneczek nieruchomo, ale wdzięcznie unosi się pośród fioletowej mgiełki. Aby pobyt na tej ścianie szybko się nie skończył, wróżka została zabezpieczona specjalnym preparatem ochronnym, nie musimy się więc bać zabrudzeń czy upływu czasu.

Aranżując pokój marzeń dla naszych pociech warto się zastanowić, jakie bajkowe postaci są ulubieńcami naszych milusińskich. Gdyż w towarzystwie takiej wróżki zabawa przebiega jeszcze weselej, a w głowie na pewno nie brakuje wielu ciekawych pomysłów. Dzwoneczek, jako dobra wróżka, wyczaruje miły nastrój.

 

Reklamy